Ako to funguje?

Základné informácie

Náš systém dokáže sledovať pohyb zákazníka po webových stránkach a v prípade, že ste človeka, ktorý nakúpi, priviedli na naše stránky Vy, získavate od nás províziu.

Systém si dokáže zákazníka zapamätať, takže províziu získavate aj keď zákazník nenakúpi pri prvej návšteve stránky, ale nakúpi u nás o niekoľko mesiacov. Ak zákazník službu objedná a transakcia sa zrealizuje, t.j. prebehne platba, na Váš účet v systéme sa pripočíta provízia v stanovenej výške.

Koľko môžem zarobiť?

Za každú transakciu, ktorú sprostredkujú vaše stránky získavate od nás províziu, ktorá môže byť vo výške až 10% hodnoty nákupu zákazníka. Hodnota nákupu cez náš systém často prekračuje 500 €, vďaka našej bonusovej schéme pri dostatočných obratoch môžete získať za jednu objednávku až 50 €!

Čo sa odo mňa v rámci spolupráce požaduje?

Na svoje stránky umiestnite reklamný prvok (nami dodaný vyhľadávací formulár, banner, linku), ktorý bude propagovať služby rezervačného systému. Na našich stránkach je umiestnený skript, ktorý zabezpečí, že zákazníci, ktorí prišli z Vášho rozhrania sú identifikovaní a priradení Vám ako partnerovi.

V prípade, že zákazník odošle online objednávku, objednávka je v affiliate systéme priradená Vám, ako sprostredkovateľovi.

Váš kredit v systéme si môžete kontrolovať online a RELAXOS bude v zmysle Obchodných podmienok pravidelne prevádzať peniaze na Váš účet.

Formy spolupráce